Specjaliści z English Prep - Biuro Językowe oraz Agencji Tłumaczeń InTranslation spotkali się w jednym miejscu, aby w największym możliwym stopniu wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, współpracując na zasadzie 'co-working'. Ze względu na ciągłą współpracę naszych korektorów z tłumaczami oraz stałą potrzebę doskonalenia tekstów postanowiliśmy połączyć siły, aby jeszcze lepiej spełniać wysokie wymagania naszych klientów. Obie firmy działają niezależnie na zasadzie 'co-working', czyli współpracy specjalistów z różnych dziedzin w jednym biurze.

 

English Prep - Biuro Językowe współpracuje z członkami stowarzyszenia Society for Editors and Proofreaders
 

English Prep - Biuro Językowe

English Prep - Biuro Językowe wykonuje korekty tekstów napisanych w języku angielskim (proofreading) od 2004 roku, co czyni nas jednym z najdłużej działających w Polsce biur zajmujących się korektą tekstów. Współpracujemy z instytucjami państwowymi, firmami, naukowcami, studentami oraz osobami prywatnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w korekcie różnych dokumentów napisanych w języku angielskim: od prac dyplomowych, artykułów naukowych i książek przeznaczonych do publikacji po katalogi i strony internetowe.

Korektorzy English Prep

Nasi korektorzy spełniają najwyższe standardy w dziedzinie korekt. Mogą Państwo być pewni, że wszyscy nasi korektorzy są "native speakerami", doskonale wykształconymi lingwistami i specjalistami w wybranej dziedzinie.

 

Marta Walkowiak

Marta koordynuje i nadzoruje pracę wszystkich korektorów jako Managing Editor w biurze English Prep. Dorastała w Chicago oraz Seattle, posiada obywatelstwo amerykańskie. W szkołach amerykańskich wygrywała liczne konkursy z ortografii (tzw. Spelling Bee) oraz konkurs na napisanie książki dla dzieci. W 2001 roku obroniła pracę magisterką u Prof. Jacka Fisiaka na UAM z socjolingwistyki historycznej. Umiejętność przekładu pisemnego oraz korekty tekstów doskonaliła pod okiem najlepszych europejskich tłumaczy w University College Northampton w Wielkiej Brytanii. Uczyła pisania kreatywnego w USA oraz pisania akademickiego w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Marta posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i wykonywaniu korekt, m.in. artykułów naukowych, książek, prac licencjackich, magisterskich i doktorskich.